04květen
Workshop „Konkurenceschopnost v cestovním ruchu“

VŠO vás srdečně zve 11. května 2015 na pracovní workshop za účasti zástupců Ministerstva pro místní rozvoj, CzechTourism, Tunisian National Tourism Office Prague,…

15duben
Stipendijní program Romského vzdělávacího fondu pro romské vysokoškolské studenty na akademický rok 2015-2016

Stipendijní program nabízí v otevřené akademické soutěži stipendium romským studentům bakalářského,…

01duben
Vyhlášení grantové soutěže FRV 2015

V souladu se Statutem Fondu rozvoje vědy Vysoké školy obchodní v Praze vyhlašuje Prorektor pro vědeckovýzkumnoučinnost,…

27březen
Management cestovního ruchu po ekonomické krizi - seminář na ostrově Rhodos

Bližší informace ke konání semináře, společně s dalšími odkazy.

26březen
Nabídka doktorských stipendií a studijních pobytů v Belgii

V níže uvedených odkazech najdete nabídku studijních pobytů pro doktorské studijní programy. PhD Scholarship in the field of Strategy and Organization - University…

13březen
Seminář a studium z oblasti podnikání v pohostinství

Bližší informace k nabízenému semináři a možnostem studia naleznete v níže přiloženém letáku. 

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.