05únor
Nabídka práce pro UNWTO

Světová organizace cestovního ruchu UNWTO hledá uchazeče na pozici výzkumného asistenta.

02únor
World Federation of Tourist Guide Associations

Ve dnech 28. - 29. ledna 2015 hostila VŠO účastníky mezinárodní konference World Federation of Tourist Guide Associations ve svých prostorách. Na aktuální video z…

02únor
Nový studijní obor

Vysoká škola obchodní od akademického roku 2015/2016 nabízí nový studijní obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy. Podrobné informace naleznete http://www…

02únor
Letní škola v Hongkongu (3.- 8.8.2015)

Letní škola je určena mladým vědcům, kteří se chtějí zdokonalit v oblasti metodologie a moderních vědeckých postupů…

23leden
Letní škola v Barceloně (6.-24.7.2015)

Letní škola TecnoCampus je jedinečnou příležitostí, jak vylepšit a procvičit podnikatelské dovednosti na základě vytvoření vlastního projektu během třítýdenního…

22leden
SOUTĚŽ K UDRŽITELNÉMU ROZVOJI 2015

Soutěž je určena mladým společnostem a týmům podnikatelů, výzkumníků a studentů z regionu EHK OSN. Lhůta pro zaslání přihlášky je do 28. února 2015. Finalisté budou…

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.