22leden
L´ORÉAL BRANDSTORM, THE ULTIMATE BUSINESS COMPETITION SINCE 1992

Cílem soutěže je uskutečnit průzkum trhu a na jeho základě vytvořit vhodný produkt či produktovou řadu, navrhnout obal a vhodnou marketingovou…

22leden
SAP IRELAND INTERNSHIP PROGRAM a SAP Student Internship: Center of Expertise (COE)

Společnost SAP, globální lídr v oblasti vývoje firemního a databázového softwaru, nabízí studentům stáž v rámci programu Internship program a SAP Student Internship…

15leden
Seminář kritických studií z oblasti výživy v Římě

Gustolab Institut - Centrum pro studium potravin a kultury v Římě pořádá na přelomu května a června sérii seminářů z oblasti v…

13leden
Stipendijní kampaň francouzské vlády

Francouzské velvyslanectví v České republice uvádí „Stipendijní kampaň francouzské vlády pro rok 2015…

09leden
Tourism SMEs Live Webinar Series - Get Your Business Digital in 2015

Série webinářů orientovaná na malé a střední podniky v cestovním ruchu je organizována Evropskou Komisí…

07leden
Publikace Kulturní cesty

Publikace doc. PhDr. Jany Oliveriusové, CSc. s názvem Kulturní cesty (s historickými zastaveními v České republice) vyšla v prosinci 2014 v nakladatelství Idea…

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.