10leden
Novoroční přednáška Karla Janečka na VŠO

Cyklus přednášek významných osobností na Vysoké škole obchodní, o.p.s doplnil dne 8. 1. 2014 Karel Janeček.

16prosinec
Vánoční přednáška o Novém Zélandu na VŠO 18.12.2013

Přes 100 studentů Vysoké školy obchodní v Praze se přišlo podívat na vánoční přednášku o Novém Zélandu v podání Jany Halaszové, vedoucí zastoupení ČR CK True Travel…

11prosinec
Publikace Vliv globalizace na marketing destinace cestovního ruchu

Vliv globalizace na marketing destinace cestovního ruchu (Alžbeta Kiráľová, Ivo Straka) ISBN: 978-80-86929-99-6 Globální provázanost přináší strukturální změny…

04prosinec
Publikace Mezinárodní turismus 2

Publikace je určená studentům prezenčního i kombinovaného studia jako studijní podklad pro kurz Ekonomika cestovního ruchu – Mezinárodní cestovní ruch I. …

15listopad
Organizace CEPA zve studenty a profesory Vysoké školy obchodní na leteckou konferenci, pořádanou na konci listopadu v Praze.

Za necelé dva týdny přivítá Praha již čtvrtý ročník nejvýznamnější akce v oblasti soukromé…

03říjen
Erasmus - dodatečné výběrové řízení AR 2013/2014

Rektorka Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s. vyhlašuje dodatečné výběrové řízení pro LS akademického roku 2013/2014 pro účastníky výměnných studijních pobytů v…

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.