02září
ODLO dny -60% pro VŠO

Partneři Sportovního klubu VŠO vyhlásili výprodejové ODLO dny od 5.9. do 7.9. 2013

23srpen
Mezinárodní vědecká konference Ochrana civilní letecké dopravy 2013

Katedra letecké dopravy Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s. společně s Letištěm Praha, a.s. pořádá ve…

04červenec
Mezinárodní kurz projektového managementu pro udržitelný cestovní ruch

Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s. bude ve dnech 10. až 12. září 2013 hostit mezinárodní kurz projektov…

14červen
VŠO vydala 5. a 6. číslo vědeckého recenzovaného časopisu Journal of Tourism and Services

Deadline pro další vydání je 15. září 2013. Z obsahu:   Scientific PapersThe Main Aspects of Safety of…

14červen
Promo tým VŠO - výběrové řízení

Jsi studentem VŠO a chceš skvělou brigádu ? Chceš získat něco cenného do svého CV ? Máš příjemné vystupování a nebojíš se prezentovat ? Pakliže ano, staň se…

21květen
Vzhůru k výšinám

Historie vzduchoplavby a balonového sportu.

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.