04leden
Omio rozdává stipendia i na VŠO

Přemýšlíte o studiu v zahraničí a hledáte způsob jak získat pomoc s financováním vašeho studia ? Pak…

22prosinec
VŠO vydala 15. číslo recenzovaného vědeckého časopisu Journal of Tourism and Services

Do 15. čísla časopisu Journal of Tourism and Services přispěli svými články autoři z Bangladéše, Rakouska, Slovenska a Spojen…

03listopad
Journal of Tourism and Services aplikuje systém DOI (Digital Object Identifier)

Články publikované v Journal of Tourism and Services budou mít od čísla 15 přidělené DOI. DOI je od roku 2012 mezinárodn…

02říjen
Výběrové řízení ERASMUS+ na akademický rok 2017/2018

Prorektorka pro pedagogickou činnost a vnější vztahy Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s. vyhlašuje výběrové…

18červenec
VŠO vydala 14. číslo recenzovaného vědeckého časopisu Journal of Tourism and Services

Do 14. čísla časopisu Journal of Tourism and Services přispěli svými články autoři z Austrálie, Bulharska, České republiky, Č…

27červen
Dodatečné zápisy do 1. ročníků 2017/2018

  Časový harmonogram pro dodatečné zápisy do 1. ročníků najdete ZDEInformace o harmonogramu na akademický rok 2017/2018 a v…

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.