03listopad
Erasmus - prodloužené výběrové řízení pro akademický rok 2015/2016

Prorektorka pro zahraniční spolupráci a vnější vztahy Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s. vyhlašuje prodloužení výběrového řízení na LS akademického roku 2015…

29říjen
Dny otevřených dveří v roce 2016

V roce 2016 připravujeme na VŠO pro zájemce o studium tyto dny otevřených dveří: 13. ledna 27. ledna 10. února 24. února   9. března 23. března 13. dubna …

27říjen
4. mezinárodní studentská konference v cestovním ruchu

23. - 24. května 2016, IMC University of Applied Sciences Krems, Rakousko

23říjen
Povídání o festivalu Tourfilm

Katedra ekonomiky cestovního ruchu pořádá Povídání o festivalu Tourfilm s ukázkami vítězných snímků minulých let. Beseda bude organizována 6.11.2015 ve 13:15 – 14…

21říjen
Veletrh práce a pracovních příležitostí - Profesia Days 2015

Co veletrh práce přináší: osobní setkání a přednášky se zaměstnavateli, kteří nabízejí brigády, praxe a stáže kariérní poradenství workshopy a přednášky na…

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.