16prosinec
VŠO vydala 11. číslo vědeckého recenzovaného časopisu Journal of Tourism and Services

Z obsahu: Scientific Papers Tourism in Jordan – Current Situation and Future Development The Causes and Behavior-altering Effects of Hotel Guests´s…

14prosinec
Mr. Mohamed Desouky na VŠO

V pátek 4.12.2015 na Vysokou školu obchodní zavítal další z řady odborníků, jejichž účastí škola obohacuje své přednášky. Zajímavosti o Egyptě, ale i metody, které…

08prosinec
Seminář sociálního cestovního ruchu na VŠO

Dne 30. 11. 2015 proběhl na VŠO seminář zaměřený na sociální cestovní ruch.Odbornou lektorkou byla Mgr. Lucie Lauermanov…

04prosinec
Výsledky výběrového řízení Erasmus+ a prodloužení výběrového řízení pro náhradníky

Prorektorka pro zahraniční spolupráci a vnější vztahy Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s. vyhlašuje v…

10listopad
Stipendia francouzského velvyslanectví v ČR

Doktorát pod dvojím vedením:Francouzské velvyslanectví v ČR nabízí českým studentům možnost z…

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.