Role CzechTourism v systému řízení cestovního ruchu - Monika Palatková

11.03.2016

Vážené kolegyně a kolegové,dovolte mi vás jménem rektora VŠO doc. Ing. Jindřicha Plocha, CSc. pozvat na přednášku významné osobnosti z praxe. Je nám milou povinností přivítat ředitelku agentury CzechTourism doc. Ing. Moniku Palatkovou, Ph.D.


Přednáška na aktuální téma „Role CzechTourism v systému řízení cestovního ruchu“ se uskuteční 15. března v 14:00 na místnosti S1. Přijďte si poslechnout a diskutovat s jedním z nejvýznamnějších odborníků v České republice v oblasti turismu na téma, které strategicky ovlivňuje propagaci České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.

Ředitelka CzechTourism doc. Ing. Monika Palatková, Ph.D. mimo jiné také nedávno zvítězila v anketě o Osobnost cestovního ruchu 2015 u odborné veřejnosti (http://www.czechtourism.cz/clanky/monika-palatkova-s-prehledem-zvitezila-v-ankete-o/). Rozhovor s generální ředitelkou bude také obsahem nového čísla časopisu VŠO Guideamus a doc. Palatková také pedagogicky působí na naší škole.


Těšíme se na vaší účast.

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.