picture

VŠO získala další dvě akreditace

VŠO pokračuje v modernizaci své výuky, získala další dvě akreditace

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) úspěšně pokračuje ve strategii dlouhodobé modernizace výuky. Nyní představila další dvě schválené akreditace u studijních programů Ekonomika a řízení služeb a Provoz a řízení letecké dopravy – management leteckých podniků. VŠO tak patří mezi české soukromé vysoké školy, které vzdělávají podle aktuálních trendů a současně splňují nároky nového vysokoškolského zákona.

VŠO se může pochlubit dalším úspěchem v postupném přiblížení výuky nejnovějším směrům v oboru. V průběhu letošního ledna schválil Národní akreditační úřad obsahovou náplň navazujícího magisterského studijního programu Ekonomika a řízení služeb. Ten připravuje absolventy na výkon středních a vyšších manažerských funkcí v oblasti služeb, speciálně v podnicích cestovního ruchu a digitálních společnostech.

Očekáváme, že pro zájemce bude velmi atraktivní nově otevřená specializace Digitální ekonomika. Tímto krokem jsme zareagovali na rostoucí poptávku po vzdělávání v nové profesi digitálního specialisty podniku a veřejné správy. Ve výuce klademe důraz na aplikaci digitálních poznatků a na využití digitalizace v různých aktivitách firem a institucí zaměřených na služby,“ upřesňuje detaily rektor VŠO Vladimír Krajčík.

Další akreditaci získala VŠO pro navazující magisterský studijní program Provoz a řízení letecké dopravy – management leteckých podniků. „Obsah předmětů jsme upravili podle nejnovějších poznatků z oblasti letectví a civilní letecké dopravy. Je koncipován ve spolupráci s odborníky z praxe a zároveň zohledňuje nejnovější dokumenty mezinárodních orgánů a organizací pro civilní letectví,“ doplňuje Krajčík.

Absolventi oboru Provoz a řízení letecké dopravy naleznou uplatnění ve vyšších úrovních managementu organizací zaměřených na leteckou dopravu, v oblasti řídících funkcí v leteckých a letových provozních službách, v podnicích leteckého provozu a letecké výroby.

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.