O NÁS

Cílem Centra kariéry je systematický rozvoj znalostí a dovedností studentů, zlepšení orientace studentů na trhu práce, usnadnění nalezení vhodného zaměstnání a vytváření tak znalostního mostu mezi zaměstnavateli a studenty. Současně je cílem kariérního centra zprostředkovat zaměstnavatelům originální, inovativní a praxí nezatížený pohled studentů na chod firmy. 

POSKYTUJEME TYTO SLUŽBY

 • Kariérní poradna
 • Pomoc při tvorbě životopisů a motivačních dopisů
 • Pomoc při přípravě na přijímací pohovor
 • Zprostředkování informací o pracovních příležitostech
 • Organizace kariérních dnů se zaměstnavateli
 • Organizace seminářů zaměřených na kariérní rozvoj
 • Zprostředkování služeb třetích stran (Osobnostní testování, Semináře organizované třetí stranou, Mentoring, Koučing, Stínování manažerů, Psychologické poradenství)

Kariérní poradenství

Karierní semináře

 • Seminář Po stopách vzniku podnikatelského ducha
  • Centrum kariéry a rozvoje VŠO pro Tebe připravilo přednášku "Po stopách vzniku podnikatelského ducha", v rámci které se dozvíš bližší informace o podnikání a startupech nejen v České republice, ale i například v Izraeli. Přednášku povede Ing. Evgeny Dolgunow, zakladatel Prague Startup Lab, odborník hodnotitelské komise v Czech Invest a konzultant v Impact Hubu.
  • Kdy: 3. 5. 2017 od 16:00
  • Kde: místnost S4
  • Přihlásit se je možné do 2. 5. 2017, 16:00.
 • Seminář Au-Pair pobyt v USA
  • Chceš na vlastní kůži zažít a procestovat Ameriku, poznat nové přátele, naučit se jazyk a zároveň ovlivnit životy dětí? Díky Culture Care au pair můžete poznávat Ameriku až po dobu 24 měsíců z perspektivity člena skutečné rodiny! Navíc si vyděláte téměř 10 000 USD na zážitky, které Vám zůstanou do konce života. Zároveň poznáte studentský život na americké univerzitě díky příspěvku 500 USD na studium od hostitelské rodiny.  Pokud se chceš dozvědět víc, přijď na přednášku, kde se bývalá au pair podělí o svou americkou zkušenost.
  • Kdy: 10. 5. 2017 od 14:00
  • Kde: místnost S4
  • Přihlásit se je možné do 5. 5. 2017, 16:00.

Individualní poradenství

Přihláška níže

Psychologické poradenství

Přihláška níže

Kontakt

kariera@vso-praha.eu

 

Přihláška

:


To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.