picture

Garanti studijních programů

 • ico
 • Garanti studijních programů

KONTAKT

810 888 500

info@vso-praha.eu

 

 

 

picture

Aktualita: Dny otevřených dveří v květnu

I v rámci květnových dnů otevřených dveří jsme pro vás připravili možnost se s námi seznámit prostřednictvím on-line prezentace Vysoké školy obchodní v Praze. V rámci prezentace vám představíme vysokou školu i naše moderní studijní programy.

Zajímají vás profese pilota, produktového, hotelového či HR managera, managera pro digitalizaci? Díky studiu na VŠO budete mít tyto profese na dosah.

Zaregistrujte se na na on-line prezentaci: REGISTRACE

Až nám umožní epidemiologická situace uspořádat dny otevřených dveří opět na půdě VŠO, tak se k tomuto konceptu vrátíme.

V případě dotazů nám zavolejte (810 888 500), napište (info@vso-praha.eu) nebo nás navštivte na Klientském centru.

 

 

Cestovní ruch a turismus

doc. Ing. Ľubomír Kmeco, Ph.D.

+420 725 936 447

kmeco@vso-praha.eu

 

Letový provoz

doc. Ing. Luboš Janko, CSc.

+420 602 301 664

janko@vso-praha.eu

 

Provoz a řízení letecké dopravy

doc. Ing. František Martinec, CSc.

+420 734 490 005 

martinec@vso-praha.eu

 

 

Rozvoj lidských zdrojů

doc. Ing. Milan R. Paták

+420 731 689 369

patak@vso-praha.eu

picture
ico ico

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů

*povinné pole

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.