Klub absolventů VŠO


O NÁS

Vážení absolventi Vysoké školy obchodní v Praze, s potěšením Vám oznamujeme  založení Klubu absolventů VŠO.

Hlavním cílem Klubu absolventů je umožnit Vámm být součástí školy i po ukončení studia. Zajímá nás Váš další profesní, odborný a osobní rozvoj a Vaše úspěchy.

Na stránkách Klubu absolventů VŠO Vás budeme informovat o formálních i neformálních akcích pod záštitou VŠO v Praze a o dění na škole. 

Rádi Vás pozveme i jako přednášejících na speciální přednášky, které organizujeme s předními odborníky z praxe.

Další společnou aktivitou jsou Kariérní dny, na kterých Vás také rádi uvítáme, pokud budete  hledat zaměstnance mezi našimi studenty.

Sledujte naše stránky a staňte se členy Klubu absolventů VŠO. Přihlášku můžete vyplnit níže.

AKTIVITY
Semináře
Další vzdělávání

NOVINKY

T-Mobile vypisuje otevřenou grantovou výzvu Mluvme spolu

Podpořeny budou projekty, které prostřednictvím komunikace, spolupráce a zapojení nebo začlenění znevýhodněných skupin povedou k pozitivním změnám v konkrétní komunitě nebo lokalitě. O grantovou podporu mohou žádat neziskové organizace, lokální komunity a neformální skupiny aktivních jedinců. Více informací zde.

Grantový program Nastartujte se

Účastí v  grantovém programu Nastartujte se od Komerční banky můžete výrazně zviditelnit svůj projekt mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery, navíc získat finanční odměnu a další ceny od partnerů. Poděl se o své podnikatelské aktivity na www.nastartujtese.cz

Summer School VŠO

VŠO pořádá letní školu s názvem Local Food Heritage as a Prerequisite of Sustainable Food Tourism Development.
Více informací naleznete ZDEPOZVÁNKY

Kariérní den - MŠMT ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pořádá ve středu 26. dubna 2017 v čase od 14 do 16 hodin Kariérní den. Účastníci se dozví o možnostech pracovního uplatnění na MŠMT se zaměřením na specifika práce v oblasti operačních programů. Budou moci diskutovat přímo se zástupci jednotlivých odborných útvarů a budou mít možnost nahlédnout i do kancelářských prostor. Po celou dobu budou k dispozici zástupci oddělení rozvoje lidských zdrojů, se kterými bude možné konzultovat veškeré otázky týkající se personální a náborové oblasti.
Více informací ZDE.

Pražské letiště oslaví 80. narozeniny

Začátkem dubna tomu bude přesně 80 let od začátku fungování největšího a nejmodernějšího letiště České republiky.Na počest tohoto významného jubilea připravilo Letiště Praha pro cestující i veřejnost mnohá překvapení.Celoroční oslavy odstartuje 5. dubna výroční let na trase Praha-Piešťany-Brno-Praha s následným nahlédnutím do vize budoucnosti letiště.
Více informací o konaných akcích naleznete ZDE.

Konference Jak je důležité býti smart aneb 7 kroků na cestě do chytrého města

Centrum kariéry a rozvoje Vás zve na konferenci, kterou pořádá sdružení CZECH TOP 100. Vydejte se s námi po cestě do chytrého města. Města, které je chytré a pokročilé nejen technologicky, ale i ekonomicky a společensky.

Cílem konference je prostřednictvím dobře zvolených „case studies“ představit nejlepší praxi v projektech smart cities s praktickými návody a doporučeními, odpovědět na dotaz – co je to smart city/region a umět popsat proces, který vede ke kýženému cíli.

Datum a místo konání: 22. 3. 2017 od 9 do 15 hodin v prostorách Brožíkova sálu Staroměstské radnice v Praze.

Účast je pro registrované zdarma.

Více informací a program naleznete ZDE.

International Workshop - Tourism and Business in Global World

Rádi bychom Vás pozvali na International Workshop „Tourism and Business in Global World“, který se bude konat u příležitosti Erasmus Weeku na VŠO. Workshop proběhne v úterý 14.3.2017 v místnosti S4 a přednášet budou vyučující z thajské Suan Sunandha Rajabhat University, z University of Girona, z Karlovy Univerzity v Praze a také z VŠO. Přihlásit se je možné na emailu usiakova@vso-praha.eu. Počet míst je omezen!
Program workshopu


Pozvánka na Equal Pay Day

Na základě spolupráce Centra kariéry a rozvoje VŠO a studentek VŠO na organizaci 8.ročníku konference Equal Pay Day - ŽENY SOBĚ bychom rádi pozvali naše absolventky na tuto akci.
Z konference Equal Pay Day, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women, se postupně stala platforma vzájemné inspirace, sdílení zkušeností a vzájemné podpory žen. Je možné se v koncentrované formě mnoho naučit, zjistit, jak věci dělají jiné ženy, co se jim osvědčilo v budování kariéry nebo podnikání a co pokládají za chybné rozhodnutí.
Konference se koná 24. a 25. března 2017 v Clarion Congress Hotelu v Praze. Vstupenky je možné zakoupit zde.Staňte se členy Klubu absolventů VŠO !Přihláška do Klubu absolventů

logo-vso

Děkujeme za Vaši přihlášku.

Odpovíme Vám co nejdříve.
OK
Nechte toto pole prázdné
Jméno a příjmení *
Rodné příjmení (pouze je-li jiné než současné)
Titul (před/za jménem)
Aktuální email *
Absolvovaný obor / rok ukončení *
Kontaktní adresa *
LinkedIn/Twitter *
Současné zaměstnání *
* povinné údaje
Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností VŠO v Praze, o.p.s. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.