picture

Knihovna a studovna

 • ico
 • Knihovna a studovna

Kontakty

224 054 084

knihovna@vso-praha.eu

picture

Aktualita: Kdo říká, že na vysokou musíte nastoupit až v říjnu? U nás můžete studovat už od února.

Od 1.11.2020 jsme otevřeli přijímací řízení do letního semestru 2020-2021. Semestr začíná v únoru.

Při denní formě studia školu navštěvujete pravidelně 3 pracovní dny v týdnu. Při výběru kombinované formy studia ve škole strávíte celkem 6 pátků (od 16:45 do 20:00) a 6 sobot (od 8:30 do 19:00) - výuka probíhá v pátek a sobotu jednou za 14 dní.

V rámci náborů do letního semestru 20/21 a do zimního semestru 2021/2022 nabízíme zcela nový program ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ!
Láká vás oblast HR? Dokážete si sami sebe v budoucnu představit jako leadera nějakého týmu či personalistu ve velkých společnostech? Pokud ano, neváhejte si zobrazit detaily programu na: https://www.vso.cz/lide

On-line katalog

 

 

V souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací jsou od 9.2.2021 veškeré služby poskytované v knihovně (výpůjčky/vracení literatury, revalidační známky, ISIC karty, potvrzení o studiu …) možné pouze po předchozí emailové či telefonické domluvě na níže uvedených kontaktech. 

 

Výpůjční lhůta u knih, které mají studenti nyní vypůjčeny, bude automaticky prodloužena, respektive za období uzavření knihovny nebude vybíráno zpozdné, do doby než dojde k znovuotevření knihovny.

Pro distanční přípravu k výuce i pro psaní závěrečných prací můžete využít dočasně bezplatný přístup do on-line informačních zdrojů prostřednictvím portálu Národní digitální knihovna Kramerius - http://kramerius.nkp.cz/ - Kramerius 5 NDK-Covid:

Nově vydané ISIC/ALIVE karty - Nově nastupujícím studentům byly karty vytištěny a jsou připraveny v knihovně, ISIC/ALIVE karty si studenti budou moci po znovuotevření školy v knihovně vyzvednout,

Revalidace/prodlužování platnosti - Studenti, kteří měli zažádáno o revalidační známku a mají uhrazen předpis na platbu, mají kartu prodlouženu v elektronické databázi (děje se tak průběžně i přes zavření školy), známku si mohou dodatečně vyzvednout po otevření v knihovně VŠO.

V případě dotazů či problémů týkající se záležitostí knihovny, ISIC/ALIVE karet, revalidačních známek, vyzvednutí diplomů či prostředí MS Teams, prosím, neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky pí Alenu Dvořáčkovou (vedoucí knihovny): dvorackova@vso-praha.eu, tel. 731 689 359. Ráda vám v této situaci bude nápomocna, jak jen to bude možné.

 

Vedoucí knihovny a studovny

Alena Dvořáčková

+420 731 689 359

dvorackova@vso-praha.eu

Pracovnice knihovny

Milena Janková

+420 731 689 367

jankova@vso-praha.eu

picture
ico ico

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů

*povinné pole

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.