picture

Knihovna a studovna

 • ico
 • Knihovna a studovna

Kontakty

224 054 084

knihovna@vso-praha.eu

picture

Aktualita: Bezpilotní systémy - DRONY

Koncem června jsme obdrželi z NAÚ další úspěšné rozhodnutí týkající akreditace specializace Bezpilotní systémy - DRONY v rámci studijního programu Provoz a řízení letecké dopravy.

On-line katalog

Otevírací doba knihovny: 

omezený provoz dle aktuálního Opatření rektora VŠO v souvislosti s epidemiologickou situací:

 

pondělí

 9:00 - 14:00

úterý

 9:00 - 14:00

středa

 9:00 - 14:00

čtvrtek

 9:00 - 14:00

pátek

 9:00 - 14:00

sobota

 zavřeno

Vyzvedávání diplomů:

Pondělí  8 - 10

Středa    15 - 17

Pátek     8 - 10

 

Studenti při návštěvě knihovny VŠO jsou povinní dodržet následující opatření: 

 

Knihovna poskytuje studentům možnost absenční i prezenční výpůjčky odborné literatury ke studiu. Studijní materiály zahrnují nejen odborné monografie v českém jazyce, ale i v angličtině nebo němčině, vztahující se k vyučovaným předmětům, odborné časopisy, bakalářské a diplomové práce absolventů a další zdroje ke studiu.

V příjemném prostředí knihovny a studovny je studentům k dispozici více než 80 míst. Studenti mají v knihovně a studovně volný přístup k internetu, mohou zde využít instalovaná pc nebo se připojit k wifi síti se svým vlastním zařízením, ať již potřebují využít pc pro individuální přípravu do školy či pro kolektivní práci ve skupinkách.

 

Vedoucí knihovny a studovny

Alena Dvořáčková

+420 731 689 359

dvorackova@vso-praha.eu

 

Vedoucí knihovny a studovny

Alena Dvořáčková

+420 731 689 359

dvorackova@vso-praha.eu

picture
ico ico

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů

*povinné pole

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.