picture

Korejská akademie při VŠO

Vystudujte jediný kurz v Česku,
se kterým lehce prorazíte v korejských firmách

LG, Samsung, Hyundai, Nexen nebo Doosan. Korejské firmy doslova dobývají svět a spoustu peněz investují také do České republiky.

Právě proto jsme vytvořili vzdělávací kurz KORAK, se kterým pochopíte korejskou mentalitu a snáze se prosadíte v korejských firmách.

A je přitom jedno, jestli chcete pracovat jako řadový zaměstnanec nebo vysoce postavený manažer.

O co jde?

Dvousemestrální kurz, který jsme připravili ve spolupráci s Ing. Antonem Uhnákem, specialistou na česko-korejské vztahy, předsedou výboru Česko-korejské hospodářské komory a globálním viceprezidentem pro průmysl a univerzitní spolupráci korejské Sun Moon Univerzity.

Výuku vedou Češi, kteří žili či studovali v Korey, Korejci žijící v Čechách a taky zástupci ambasády, Korea Business Centra v Praze nebo korejských společností se sídlem v ČR. Po vystudování kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování.

Co se v kurzu naučíte?

Naučíte se strategii a managementu, budete mít předměty o korejském společenském životě, reáliích, kultuře či náboženství. Naučíte se i základy korejského jazyka a dokonce proniknete do tajů Taekwon-da.

Cíle kurzu je připravit vás na zaměstnání v korejských společnostech nebo dlouhodobé pracovní (studijní) cesty do Korey.

Kdy a kde to začíná?

Výuka startuje od zimního nebo letního semestru v prostorách VŠO. Kurz můžete studovat prezenčně i kombinovaně, takže se do něj klidně přihlaste i vy, co už pracujete.

Kolik to stojí?

19 000 Kč za semestr pro studenty VŠO.
29 000 Kč za semestr pro širokou veřejnost.

Více informací vám poskytnou na Studijním oddělení KORAK
tel.: +420 603 527 579 
e-mail: auhnak@tiscali.cz
web: www.kor-ak.cz

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.