Vystudujte jediný kurz v Česku,
se kterým lehce prorazíte v korejských firmách

LG, Samsung, Hyundai, Nexen nebo Doosan. Korejské firmy doslova dobývají svět a spoustu peněz investují také do České republiky.

Právě proto jsme vytvořili vzdělávací kurz KORAK, se kterým pochopíte korejskou mentalitu a snáze se prosadíte v korejských firmách.

A je přitom jedno, jestli chcete pracovat jako řadový zaměstnanec nebo vysoce postavený manažer.


O co jde?

Dvousemestrální kurz, který jsme připravili ve spolupráci s Ing. Antonem Uhnákem, specialistou na česko-korejské vztahy, předsedou výboru Česko-korejské hospodářské komory a globálním viceprezidentem pro průmysl a univerzitní spolupráci korejské Sun Moon Univerzity.

Výuku vedou Češi, kteří žili či studovali v Korey, Korejci žijící v Čechách a taky zástupci ambasády, Korea Business Centra v Praze nebo korejských společností se sídlem v ČR. Po vystudování kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování.


Co se v kurzu naučíte?

Naučíte se strategii a managementu, budete mít předměty o korejském společenském životě, reáliích, kultuře či náboženství. Naučíte se i základy korejského jazyka a dokonce proniknete do tajů Taekwon-da.

Cíle kurzu je připravit vás na zaměstnání v korejských společnostech nebo dlouhodobé pracovní (studijní) cesty do Korey.


Kdy a kde to začíná?

Výuka odstartuje 26. září 2016 v prostorách VŠO. Kurz můžete studovat prezenčně i kombinovaně, takže se do něj klidně přihlaste i vy, co už pracujete.


Kolik to stojí?

19 000 Kč za semestr pro studenty VŠO.
29 000 Kč za semestr pro širokou veřejnost.


Více informací vám poskytnou na Studijním oddělení KORAK
tel.: 736 122 212
e-mail: strkulova@gmail.com
web: www.kor-ak.cz