Vyhledávač pracovních příležitostí

Neuvoo je vyhledávač pracovních příležitostí, který shromažďuje všechny pracovní nabídky dostupné na internetu. Funguje podobně jako Google, jen pro pracovní nabídky ve více než 60 zemích světa a z české stránky se návštěvník jednoduše dostane na ty ostatní. Během chvilky si tak můžete najít práci v Británii, Kanadě, jižní Americe nebo třeba na Novém Zélandu. Více info na www.neuvoo.cz.

Měsíc absolventů


University Startup -  světový pohár

Nenechte si ujít jedinečnou šanci realizovat své nápady. University Startup World Cup je příležitost, kdy můžete vyhrát až 25 000$, stát se součástí velké mezinárodní sítě, získat odbornou zpětnou vazbu ke svému podnikatelskému záměru a strávit jeden týden v Kodani. Registrace je možná do 1. června 2017. Více informací je dostupných ZDE.

Stáž - dvoutýdenní stínování hejtmanky Karlovarského kraje

Dvoutýdenní stínování hejtmanky Karlovarského kraje kraje Jany Vildumetzové pro studenty ve věku 18 až 25 let, které zajímá veřejná správa, politické dění nebo se zajímají o vrcholový management. Výběrové řízení bude tříkolové, uzávěrka přihlášek 1. kola je 14. května prostřednictvím www.procbyne.cz nebo na mailu: procbyne@dlabajova.eu.


Seminář Po stopách vzniku podnikatelského ducha

Centrum kariéry a rozvoje VŠO pro Tebe připravilo přednášku "Po stopách vzniku podnikatelského ducha", v rámci které se dozvíš bližší informace o podnikání a startupech nejen v České republice, ale i například v Izraeli. Přednášku povede Ing. Evgeny Dolgunow, zakladatel Prague Startup Lab, odborník hodnotitelské komise v Czech Invest a konzultant v Impact Hubu.

Kdy: 3. 5. 2017 od 16:00

Kde: místnost S4

Přihlásit se je možné do 2. 5. 2017, 16:00.

Kariérní den - MŠMT ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pořádá ve středu 26. dubna 2017 v čase od 14 do 16 hodin Kariérní den. Účastníci se dozví o možnostech pracovního uplatnění na MŠMT se zaměřením na specifika práce v oblasti operačních programů. Budou moci diskutovat přímo se zástupci jednotlivých odborných útvarů a budou mít možnost nahlédnout i do kancelářských prostor. Po celou dobu budou k dispozici zástupci oddělení rozvoje lidských zdrojů, se kterými bude možné konzultovat veškeré otázky týkající se personální a náborové oblasti.
Více informací ZDE.

Stáž - dvoutýdenní stínování ministra dopravy ČR

Dvoutýdenní stínování ministra dopravy ČR Dana Ťoka pro studenty ve věku 18 až 25 let, které zajímá oblast dopravy, veřejná správa, politické dění nebo se zajímají o vrcholový management. Výběrové řízení bude tříkolové, uzávěrka přihlášek 1. kola je 10. května prostřednictvím www.procbyne.cz nebo na mail: procbyne@dlabajova.eu.

Stáž - dvoutýdenní stínování primátora města Brna

Dvoutýdenní stínování primátora města Brna Petra Vokřála pro studenty ve věku 18 až 25 let, které zajímá veřejná správa, politické dění nebo se zajímají o vrcholový management. Výběrové řízení bude tříkolové, uzávěrka přihlášek 1. kola je 21. dubna prostřednictvím www.procbyne.cz nebo na mail: procbyne@dlabajova.eu.Soutěž o nejlepší studentskou práci

Czech Tourism vyhlásil šestý ročník soutěže o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu. Do soutěže mohou být přihlášeny bakalářské práce a diplomové práce, které studenti obhájí nejpozději během letního semestru 2017.
Studenti VŠO se účastní pravidělně nejen této soutěže a několikrát již byli oceněni. Věnuj své bakalářské či diplomové práci usilí a přihlaš se do soutěže s pomocí tvého vedoucího práce.

Termín pro zaslání soutěžních prací je 30. května. Autoři vítězných prací získají možnost absolvovat týdenní stáž na vybraném zahraničním zastoupení agentury CzechTourism. Více informací naleznete ZDE.

Poděkování od European Federation of Tourist Guide Associations za kooperaci na evropské konferenci průvodců


Ocenění závěrečných prací studentů VŠO

Absolvent VŠO Ing. Petr Pičman obdržel v roce 2016 za svojí diplomou práci Aplikace výnosového managementu ve vybraném hotelovém zařízení (vedoucí práce JUDr. Felix Křížek ) cenu za Nejlepší studentskou práci v oblasti cestovního ruchu v roce 2016. Navázal tak na úspěch z roku 2015, kdy tuto cenu obdržela Ing. Nikola Vorlová za diplomovou práci Připravenost vybraných ubytovacích zařízení na poskytování služeb čínským návštěvníkům (vedoucí práce Doc. Ing. Alžbeta Kiráľová, Ph.D.). Ceny vyhlašuje každoročně Asociace hotelů a restaurací České republiky. Úspěchy našich studentů/absolventů nás těší, protože ukazují na kvalitní zpracování prací a jejich  propojení s praxí v oblasti cestovního ruchu. Oceněným gratulujeme!