picture

Promoce a Imatrikulace

Slavnostní promoce pro absolventy

Vážené absolventky a vážení absolventi,
rádi bychom objasnili naše rozhodnutí změnit organizaci letošních promocí a představili vám varianty realizace předání diplomů. Jsme si vědomi toho, že změna organizace promocí je pro vás citlivou záležitostí. Důvody, které nás vedly ke změně organizace promocí jsou zhoršující se epidemiologická situace v ČR a zejména v Praze. Chápeme, že chcete mít v této slavnostní chvíli své rodinné příslušníky na blízku, ale v reprezentativní budově Rudolfina nejsme schopni zajistit dodržení všech hygienických podmínek čímž bychom vystavovali nepřiměřenému riziku vás, rodinné příslušníky i akademicky VŠO. Slavnostní promoce jsou i pro akademické pracovníky velmi emocionální okamžik a rozhodnutí změnit organizaci promocí bylo pro nás velmi obtížné. Jelikož je pro nás vaše zpětná vazba důležitá, rozhodli jsme se vám kromě již známých variant předání diplomů nabídnout třetí variantu:
- Předání diplomů v knihovně v předem stanovených hodinách: V období 7.9. - 23.10.2020 vždy pondělí a pátek 8:00 - 10:00, středa 15:00 - 17:00 a v období 18.9.-23.10.2020 vždy v sobotu 9:30 - 17:00 (kromě 26.9.2020). Pokud za absolventa bude v knihovně diplom přebírat někdo jiný, musí mít ověřenou plnou moc.
- Předání diplomů v posluchárně S1 bez účasti rodinných příslušníků s možností pořízení fotografií a video záznamu.
- Další variantou předávání diplomů na základě vašich podnětů bude možnost vaši účasti na Slavnostní promoci v Rudolfinu v nejbližším možném termínu, jakmile to dovolí epidemiologická situace. O konkrétním termínu konání promoce budete informování prostřednictvím studijního oddělení. V případě, že využijete možnosti Slavnostní promoci v Rudolfinu vám bude vystaveno na studijním oddělení potvrzení o úspěšném ukončení studia.
Vedení Vysoké školy obchodní v Praze

Děkujeme vám za pochopení,
Rektor VŠO
Doc. RNDr. Vladimír Krajčík, Ph.D.

 

 

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.