picture

Rektorát

 • ico
 • Rektorát

KONTAKT

810 888 500

info@vso-praha.eu

 

 

picture

Aktualita: Dny otevřených dveří v květnu

V rámci červnových dnů otevřených dveří jsme pro vás připravili možnost se s námi seznámit prostřednictvím on-line prezentace Vysoké školy obchodní v Praze. V rámci prezentace vám představíme vysokou školu i naše moderní studijní programy. Dnů otevřených dveří se můžete zúčastnit ve dvou termínech: 2.6. a 16.6. vždy od 16:00 prostřednictvím MS Teams.

Zajímají vás profese pilota, produktového, hotelového či HR managera, managera pro digitalizaci? Díky studiu na VŠO budete mít tyto profese na dosah.

Zaregistrujte se na na on-line prezentaci: REGISTRACE

Až nám umožní epidemiologická situace uspořádat dny otevřených dveří opět na půdě VŠO, tak se k tomuto konceptu vrátíme.

V případě dotazů nám zavolejte (810 888 500), napište (info@vso-praha.eu) nebo nás navštivte na Klientském centru.

 

Rektor 

doc. RNDr. Vladimír Krajčík, Ph.D.

+420 224 056 044

krajcik@vso-praha.eu

Prorektorka pro studium

Ing. Iveta Hamarneh, Ph.D. 

+420 224 056 012

hamarneh@vso-praha.eu

 

Prorektorka pro kvalitu a rozvoj školy

doc. Ing. Ilona Švihlíková, Ph.D.

+420 224 056 048

svihlikova@vso-praha.eu

Jmenována jako členka expertního týmu Národní ekonomické rady vlády (NERV)

picture
ico ico

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů

*povinné pole

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.