Organizace CEPA zve studenty a profesory Vysoké školy obchodní na leteckou konferenci, pořádanou na konci listopadu v Praze.

15.11.2013

Za necelé dva týdny přivítá Praha již čtvrtý ročník nejvýznamnější akce v oblasti soukromé letecké přepravy ve střední a východní Evropě. Záštitu nad výroční konferencí CEPA EXPO 2013, která se uskuteční ve dnech 26.-28. listopadu 2013 v Kongresovém centru Praha, převzala kromě Hlavního města Prahy také ministerstva průmyslu a obchodu a zahraničních věcí.

 

Již počtvrté se tak Praha stane hlavním městem leteckého průmyslu nejen ve střední a východní Evropě. Akce se zúčastní přes 150 delegátů z řad top managementu nejvýznamnějších hráčů světového leteckého byznysu.

 

Čtvrtý ročník konference CEPA EXPO se mimo jiné ponese v duchu synergií soukromé a komerční letecké přepravy. Letošní CEPA EXPO tak bude vůbec první konferencí na světě, která spojí partnery z obou oblastí.

 

Velmi očekávanou událostí CEPA EXPO 2013 bude odhalení výsledků unikátního průzkumu mezi tzv. „high net worth individuals“, tedy vysokopříjmovými skupinami ve střední a východní Evropě, které tvoří dominantní část klientely soukromé letecké přepravy. Průzkum odpoví nejen na otázku, kdo jsou ti, kdo soukromými tryskáči létají, ale také na otázky, kteří lidé o nákupu či pronájmu letounů skutečně rozhodují, jaká kritéria při svém rozhodování zvažují a jaké způsoby financování k tomu využívají. 

 

Mezi významnými partnery, kteří se na letošním ročníku konference CEPA EXPO podíleli, najdeme všechny významné světové výrobce, společnosti jako např. Bombardier, Gulfstream, Hawker, Embraer či Cessna.

Právě americká Cessna v Praze představí den před zahájením konference nový typ letounu Cessna Sovereign.