The University College of Business is Member of International Organizations, Professional Associations and Unions


The University College of Business is affiliate member of the UNWTO – World Tourism Organization and member of the UNWTO Knowledge Network.  

The University College of Business is co-founder and associated member of international organization NECSTouR – Network of European Regions for a Sustainable and Competitive Tourism.

The University College of Business is member of international association ATLAS - The Association for Tourism and Leisure Education.


The University College of Business is member or associated member of

Asociace hotelů a restaurací ČR (The Czech Association of Hotels and Restaurants)

Asociace cestovních kanceláří ČR (The Association of Czech Travel Agents)

Asociace průvodců ČR  (Czech Republic Guides Association)

Hospodářská komora ČR (Czech Chamber of Commerce)

Hospodářská komora hl. m. Prahy (Prague Chamber of Commerce)

Asociace leteckých provozovatelů ČR (Association of Air Operators)

Česká konference rektorů (Czech Rectors Conference).

 

List of Partner Universities

BA School of Business and Finance – Banku augstskola (Latvia)

Corporación Universitaria Minuto de Dios (Colombia)

Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu
 (Poland)

Technická univerzita v Košiciach (Slovakia)

International College, Suan Sunandha Rajabhat University (Thailand)

Shanghai Business School (China)

Shanghai Lixin University of Accounting and Finance (China)

Skyline University College (UAE)

Sustainability Management School (Switzerland)

The Emirates Academy of Hospitality Management (UAE)

Sun Moon University (Korea)

European Distance Latvia University (Latvia)

GEA College of Entrepreneurship Portoroz (Slovenia) 

Это они.

Выпускники нашей школы

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.