Адрес школы

За подробной информацией обратитесь, пожалуйста, в Клиентский центр:

Высшая школа бизнеса и торговли в Праге
Spálená 76/14
Прага, ул. Spálená 76/14 (ост. Národní třída)

 

IČO: 26441021

DIČ: CZ26441021

контакт

эмаль:  info@vso-praha.eu
телефон
: +420 810 888 500

  
         

Транспортное соединение

Станция общественного транспорта трамвай Narodni trida (6,9,18,22)
Линия метро B

Историческое здание Česká pojišťovna (корпус S) - вход в здание школы с улицы Владиславовой через атриум или улицу Спалене.
Здание Театра Ипсилонки (корпус Y) - вход в здание школы с улицы Спалены или с улицы Владиславовой через Олимпийский проезд.

Виртуальный тур по школе

Pasáž Olympic - Spálená

Pasáž Purkyňova

Pasáž Vladislavova

Банковский счет

účet: 27-3548880297/0100
IBAN: CZ 77 0100 0000 273548880297
SWIFT C.: KOMBCZPPXXX

Komerční banka, a.s., Spálená 51, 110 00 Praha 1

 

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
Spálená 76/14
Praha 1 - Nové Město, Praha 110 00
Czech republic

Это они.

Выпускники нашей школы

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.