Университет ВШО является частью образовательного холдинга “Академический альянс” (Akademická aliance).

 

Образовательный холдинг “Академический альянс” является самой крупной образовательной группой в Чехии и Словакии.

 

Стратегической целью “Академического альянса” является создание сильной экономической базы для тех образовательных учреждений, которые входят в холдинг - для того,чтобы они наиболее оптимально готовили студентов к их будущей профессии.

 

Обучающие программы ВШО, которые ориентируются на туризм и услуги в авиации, дополняют линейку других сильных программ в холдинге, и благодаря востребованности выпускников на рынке труда позволяют выпускникам быстро вернуть стоимость оплаты за обучение.

 

“Одной из первоочередных целей нашего образовательного холдинга является направить студентов к предприимчивости, креативному мышлению, к разработке идей, которые будут иметь шансы быть претворенными в жизнь. Уже давно не идет речь “об образовании ради образования”, скорее, о том, чтобы наш выпускник был полезным и уважаемым менеджером или же чтобы он открыл свой бизнес”,- говорит пан инженер Ing. Radan Jünger, председатель правления холдинга “Академический альянс”.Более подробную информацию вы можете найти у пана инженера
Ing. Radan Jünger, председателя правления холдинга “Академический альянс”.

Это они.

Выпускники нашей школы

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.