Jedinečná šance pro studenty VŠO.
Kurz na korejské vztahy se slevou 10 000 Kč

Chcete po škole pracovat na vysoké pozici pro Samsung? LG? Hyundai? Nebo třeba Nexen? Pak musíte dokonale rozumět korejské mentalitě.

Právě proto jsme ve spolupráci s Ing. Antonem Uhnákem připravili KORAK – jedinečný dvousemestrální kurz zaměřený na studium česko-korejských vztahů, který je v Česku jediný svého druhu.

Kdo za tím stojí?

Ing. Uhnánek je předsedou výboru Česko-korejské hospodářské komory a globálním viceprezidentem pro průmysl a univerzitní spolupráci korejské Sun Moon Univerzity. Rozhodně tak ví, o čem mluví.

Samotným kurzem vás provedou Češi, kteří žili či studovali v Korey, Korejci žijící v Čechách a taky zástupci ambasády, Korea Business Centra v Praze nebo korejských společností se sídlem v ČR. Po vystudování dostanete certifikát o absolvování.

Co se naučíte?

Proniknete do strategií, plánování a managementu, budete mít předměty o korejském společenském životě, reáliích, kultuře či náboženství. Naučíte se také základy korejského jazyka a dokonce proniknete do tajů Taekwon-da.

Kurz vás perfektně připraví na zaměstnání v korejských společnostech nebo dlouhodobé pracovní či studijní cesty do Korey.

Kdy a kde to vypukne?

Výuka začíná 26. září 2017 v prostorách VŠO. Kurz můžete studovat prezenčně i kombinovaně, takže si vyberte, co je vám bližší.

Kolik to stojí?

Pro běžné smrtelníky 29 000 Kč za semestr.
Vy to ale máte mnohem levnější – kurz vás vyjde jenom na 19 000 Kč za semestr.

Více informací vám poskytnou na Studijním oddělení KORAK
tel.: 736 122 212
e-mail: strkulova@gmail.com
web: www.kor-ak.cz

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.