Jedinečná šance pro studenty VŠO.
Kurz na korejské vztahy se slevou 10 000 Kč

Chcete po škole pracovat na vysoké pozici pro Samsung? LG? Hyundai? Nebo třeba Nexen? Pak musíte dokonale rozumět korejské mentalitě.

Právě proto jsme ve spolupráci s Ing. Antonem Uhnákem připravili KORAK – jedinečný dvousemestrální kurz zaměřený na studium česko-korejských vztahů, který je v Česku jediný svého druhu.


Kdo za tím stojí?

Ing. Uhnánek je předsedou výboru Česko-korejské hospodářské komory a globálním viceprezidentem pro průmysl a univerzitní spolupráci korejské Sun Moon Univerzity. Rozhodně tak ví, o čem mluví.

Samotným kurzem vás provedou Češi, kteří žili či studovali v Korey, Korejci žijící v Čechách a taky zástupci ambasády, Korea Business Centra v Praze nebo korejských společností se sídlem v ČR. Po vystudování dostanete certifikát o absolvování.


Co se naučíte?

Proniknete do strategií, plánování a managementu, budete mít předměty o korejském společenském životě, reáliích, kultuře či náboženství. Naučíte se také základy korejského jazyka a dokonce proniknete do tajů Taekwon-da.

Kurz vás perfektně připraví na zaměstnání v korejských společnostech nebo dlouhodobé pracovní či studijní cesty do Korey.


Kdy a kde to vypukne?

Výuka začíná 26. září 2016 v prostorách VŠO. Kurz můžete studovat prezenčně i kombinovaně, takže si vyberte, co je vám bližší.


Kolik to stojí?

Pro běžné smrtelníky 29 000 Kč za semestr.
Vy to ale máte mnohem levnější – kurz vás vyjde jenom na 19 000 Kč za semestr.


Více informací vám poskytnou na Studijním oddělení KORAK
tel.: 736 122 212
e-mail: strkulova@gmail.com
web: www.kor-ak.cz