Chcete být v dobré kondici? Užívat si sportovních víkendů se spolužáky? Stravovat se podle zásad zdravé výživy? To vše navíc pod vedením odborníků a za výhodných podmínek? 

Pak využijte nově otevřeného 
Sportovního klubu VŠO při Tuff Stuff 

a přežijte studium ve zdraví !Od března 2013 je studentům i pedagogům k dispozici nový Sportovní klub VŠO při Tuff Stuff Dires, o.s., nad kterým převzal záštitu známý osobní trenér z televizního pořadu „Jste to, co jíte“ Martin Šťastný spolu s týmem odborníků na zdravý životní styl a pohyb. Studenti a vyučující se mohou těšit na společná cvičení s Martinem, sportovní víkendy, speciální kurzy, slevy u partnerů klubu a také na neméně důležité teoreticko-praktické přednášky o tom, jak vlastně zdravého cvičení dosáhnout.

V rámci klubu budou studenti a pedagogové moci využívat slevy a výhody u partnerů. Dále bude škola ve spolupráci s Martinem Šťastným a jeho kolegy připravovat tréninkové programy a sportovní kurzy dle přání studentů, např. kanoistiku, plavání, cyklistiku apod. Klub je koncipován jako společenství odborníků, kteří se chtějí o své vědomosti podělit a rozšířit je mezi laickou veřejnost. V našem týmu naleznete např. fyzioterapeuty, trenéry, výživové specialisty, psychologa, maséry, ale třeba i odborníky v péči o pleť. 

Patronkami klubu VŠO jsou české herečky Naďa Konvalinková a Jana Paulů.Partneři klubu

  • Redfrog (www.redfrog.cz) – dovozce oblečení, obuvi a brýlí od značek DVS, Lakai, Matix, Electric a Vestal

- 10% sleva na všechny produkty zakoupené prostřednictvím E-shopu

  • Domafit (www.domafit.cz) – prodejce posilovacích strojů pro domácnosti a vybavení posiloven

- 10% sleva na všechny produkty zakoupené prostřednictvím E-shopu

- 25% sleva na všechny produkty
- výprodejové slevy 60% každý rok

- 30% sleva na všechny celoroční aktivity