picture

VEZMEME VÁS NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU ŠKOLOU

Nastartujte vaši budoucí kariéru nasoukromé VŠ v Praze

VEZMEME VÁS NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU ŠKOLOU

Nastartujte vaši budoucí kariéru s VŠO

Když to nejde naživo, nahlédni k nám aspoň virtuálně. Všechny naše učebny jsou moderní, nově vybavené a poskytnou studentům maximální pohodlí i pocit bezpečí.

Zaletět na prohlídku

Učebny

virtual

Knihovna

virtual

Naše knihovna je profesionálně vybavená, nabízí volný přístup k internetu a více než 80 míst ke studiu. K dispozici máme odborné studijní materiály v češtině, němčině i angličtině.

Zaletět na prohlídku

Aby se studentům lépe soustředilo, nachází se na pozemku naší školy také relaxační centrum, kde mohou trávit volný čas, odpočívat mezi přednáškami, nebo se učit.

 

 

Zaletět na prohlídku

Relaxační centrum

virtual

Studijní oddělení

virtual

Nevíš si s něčím rady, nebo potřebuješ poradit? Pracovníci studijního oddělení ti rádi se vším pomůžou.

Zaletět na prohlídku

Díky naší virtuální prohlídce si můžeš prohlédnout celou budovu školy – projít se jednotlivými chodbami a získat realistický zážitek.

 

 

Zaletět na prohlídku

Budova

virtual

To vše v srdci prahy

picture

Nenech si ujít příležitost

Máme omezené kapacity které se rychle plní

Přihláška ke studiuicoico

Na naše studenty čeká spousta zajímavých nabídek

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.