picture

Využití informačních technologií ve společnosti v dobách krize a každodennosti

Kolektivní monografie:   ZDE

 

Videozáznam:  

 

Fotodokumentace z proběhlé konference:

 

Vysoká škola obchodní v Praze, nadační fond ve spolupráci s EJF-Akademií pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci si Vás dovolují pozvat na mezinárodní konferenci, která se zaměří na zhodnocení využití moderních informačních technologií ve společnosti, a to v obvyklých, ale především v krizových situacích.

Reflektovány budou možné výhody i nebezpečné tendence a dopady za využití konkrétních příkladů z prostředí České republiky a Německa.

 

TOHLE PROFESIONÁLNĚ TLUMOČENÉ SETKÁNÍ

je určeno pro osoby ze sociální, pedagogické a pastorační oblasti, studenty a doktorandy souvisejících oborů, pracovníky IT, cestovního ruchu i integrovaného záchranného systému, publicisty, politiky a další zájemce.

Sociální média a digitální technologie radikálně během krátké doby změnily náš život. Jak tedy můžeme tuto zásadní změnu se sebeurčením usměrňovat? I na tuto otázku se pokusíme během mezinárodní konference odpovědět.

Na konferenci zasílejte příspěvky v českém, anglickém či německém jazyce s termínem 1. 10. 2021. Příspěvky budou součástí kolektivní monografie. Doporučená délka příspěvku je 8 až 10 normovaných stran včetně seznamu použité literatury (maximum je 10 stran), délka abstraktu je max. 250 slov (abstrakt v českém, anglickém, německém jazyce).

 

Více infomací o mezinárodní konferenci naleznete v pozvánce/přihlášce - ke stažení ZDE

 

Program mezinárodní konference je ke stažení ZDE

 

 

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.