picture

Workshopy a Semináře

KONEC PROKRASTINACE: Jak přestat odkládat a žít naplno?

O čem seminář bude?

Máte problém začít něco dělat a často věci odkládáte? Znáte ten pocit, když přesně víte, co chcete, ale přesto to neuděláte? Jste nerozhodní a nedokážete si vybrat, na co se ve své budoucnosti zaměřit? Věnujete velké procento času věcem, ve kterých nevidíte smysl?

Smyslem přednášky je ukázat účastníkům, jak potlačit prokrastinaci – chorobné odkládání úkolů a povinností. Jedna část se věnuje tomu, jak zvýšit vnitřní motivaci a snížit emoční averzi. Další část řeší plánování času, stanovování priorit a věnuje se tomu, jak zvládat pozitivní návyky. Jak dnešní studie ukazují, naše vůle funguje podobně jako sval a dá se posilovat. Z přednášky si účastník odnáší konkrétní metody, které mu dlouhodobě pomohou zavádět nabyté znalosti do praxe.

Na semináři se dozvíte:

 • Jak zvýšit svoji vnitřní motivaci do práce skrze osobní vizi?
 • Jak v průběhu dne pracovat s vůlí a dlouhodobě ji posilovat?
 • Jak funguje náš mozek z pohledu sebeovládání a učení návyků?
 • Jak si organizovat úkoly a práci, aby úspěch byl postaven na systému?
 • Jak si osvojit metody sebekoučinku a růstového myšlení?

Workshop povede:

 • Petr Vacek - Petr je konzultant osobního rozvoje v GrowJOB Institute. V rámci své činnosti se zaměřuje na témata prokrastinace, sebe-disciplíny, osobní vize, smyslu v práci a osobním životě a růstového myšlení. Petrova vize je pomáhat lidem cítit se lépe ohledně sebe. Objevovat a pracovat s jejich potenciálem. Dělat vše pro to, aby byli úspěšnější, a žili svůj život s větší spokojeností a smyslem

KDY:

 • 28. 3. 2018 od 15:00 hod.

KDE:

 • Učebna S9

Přihlášení na seminář je možné přes přihlášku na webu (účast na semináři je možná pouze po vyplnění on-line přihlášky).

 

WORKING OPPORTUNITIES FOR STUDENTS & GRADUATES IN GREECE 2018

O čem seminář bude?

    

KDY:

 • 20. 3. 2018 od 15:00 hod.

KDE:

 • Učebna S9

Přihlášení na seminář je možné přes přihlášku na webu (účast na semináři je možná pouze po vyplnění on-line přihlášky).

 

Setkání studentů a absolventů se zaměstnanci / potencionálními zaměstnavateli MINISTERSTVA VNITRA

O čem seminář bude?

Chcete si rozšířit obzory a dozvědět se více o možnostech profesního uplatnění se ve veřejné správě? Chcete se podílet na snížení byrokracie ve veřejné správě a přispět ke zvýšení efektivity každodenních procesů pro občany? Chcete využít své kreativní myšlení, komunikační dovednosti, inovativní přístup a podílet se s námi na elektronizaci veřejné správy? Pokud si na některé z předchozích dotazů odpovíte kladně, neváhejte a přijďte si poslechnout, jak se můžete kariérně uplatnit v rámci Ministerstva vnitra.

Kdo a proč budeme u vás na škole?

Zaměstnavatel s vysokou prestiží hledá na nové projektové pozice motivované zájemce o práci v oblasti rozvoje eGovernmentu. Snažíme se o vybudování moderního, na výsledek orientovaného týmu, ve kterém jsou vítané nové podněty a inovativní řešení problémů. Je zde také skvělá příležitost k rychlému profesnímu růstu. Klademe velký důraz na pracovní rozvoj a podporu dynamického přístupu i kreativity. Zjednodušeně řečeno, snažíme se narušit klišé o veřejné správě jako málo dynamické a málo tvůrčí, a dokázat, že i ve veřejném sektoru se lze podílet na věcech zajímavých a podporujících osobní rozvoj.

Workshop povedou:

 • Mgr. Jiří Kárník, vedoucí oddělení procesního řízení a standardizace agend veřejné správy Odboru eGovernmentu
 • Mgr. Petr Svoboda, oddělení optimalizace eGovernmentu

KDY:

 • 13. 3. 2018 od 15:00 hod.

KDE:

 • Učebna S9

Přihlášení na seminář je možné přes přihlášku na webu (účast na semináři je možná pouze po vyplnění on-line přihlášky).

 

Seminář CK Fischer hledá delegáty

O čem seminář bude?

Chceš se dozvědět více o práci delegáta nebo se jím rovnou stát? Přijď na naši prezentaci, řekneme si, jak vypadá delegatura u CK Fischer Group, jaké jsou podmínky a možnosti spolupráce. Máš dotazy? Skvěle! V průběhu určitě bude čas na jejich zodpovězení. Jediné, co potřebuješ jsou psací potřeby, papír, angličtina a tvé CV.

Kdo je CK Fischer?

Cestovní kancelář FISCHER, a.s. byla založena v České republice v roce 1999. V roce 2003 se většinovým vlastníkem stala společnost K & K Capital Group (KKCG). Od roku 2004 je výkonným ředitelem společnosti Jiří Jelínek. V roce 2007 se investiční skupina KKCG stala stoprocentním vlastníkem Cestovní kanceláře FISCHER. V květnu 2011 došlo ke spojení Cestovní kancelář FISCHER a cestovní kanceláře NEV-DAMA. Vznikla tak největší cestovní skupina v České republice. V roce 2012 se součástí skupiny stala cestovní agentura eTravel.cz a PRIVILEQ, specialista na luxusní cestování nejmovitějších. 1. 1. 2014 došlo k fúzi sloučením zmíněných společností do Cestovní kanceláře FISCHER a.s., která se na trhu cestovního ruchu prezentuje obchodními značkami FISCHER, NEV-DAMA, PRIVILEQ, eTravel.cz 

Kdy: 6. 3. 2018 od 15:00

Kde: místnost S9

Přihlášení na seminář je možné přes přihlášku na webu do 2. 3. 2018.

 

Seminář Trainee program Czech Inn Hotels

O čem seminář bude?

Přijď na kariérní seminář připravený v rámci projektu Czech Inn Hotels – Trainee Manager, jehož cílem je systematicky připravovat studenty jako jsi ty na výkon manažerské pozice. Během semináře se dozvíš více informací o praxi na různých odděleních (sales, front office, F&B atd.), o možnosti růstu na manažerskou pozici v časovém horizontu 1 roku nebo o ročním finančním bonusu při splnění nastaveného plánu.

Kdo je Czech Inn Hotels?

Czech Inn Hotels je česko-britský hotelový řetězec s portfoliem 3*, 4* a 5* hotelů střední třídy se zaměřením na turistickou, obchodní a korporátní klientelu. V současné době provozuje 18 hotelů s více než 1500 pokoji a gastronomická zařízení převážně v Praze a Harrachově.

Kdy: 22. 11. 2017 od 10:00

Kde: místnost S4

Přihlášení na seminář je možné přes přihlášku na webu do 19. 11. 2017.

 

Přednáška Probuď obří talent

O čem přednáška bude?

V informační době hledají lidé správné informace a strategie k dosažení osobních i kariérních cílů. Nejsou si však vědomi, že strategie tvoří pouze 20 % z úspěchu lidského výkonu. 80 % tvoří psychologie člověka, vnitřní nastavení hodnot a nalezení stavu "flow" v každodenních aktivitách. Z přednášky si odneseš základní porozumění lidského chování a potřeb, díky kterým dokážeš efektivně komunikovat se sebou i s ostatními pro dosažení svých cílů. Podívej se na upoutávku ZDE.

Kdo přednášku povede?

Dominik Novozámský, který se zabývá strategickou intervencí & výkonnostním coachingem

 

Seminář Au-pair USA

Chcete na vlastní kůži zažít a procestovat Ameriku, poznat nové přátele, naučit se jazyk a zároveň ovlivnit životy dětí? Díky Culture Care au pair můžete poznávat Ameriku až po dobu 24 měsíců z perspektivity člena skutečné rodiny! Navíc si vyděláte téměř 10 000 USD na zážitky, které Vám zůstanou do konce života. Zároveň poznáte studentský život na americké univerzitě díky příspěvku 500 USD na studium od hostitelské rodiny. 
Kdy: 10. 5. 2017 od 14:00

Kde: místnost S4

 

Seminář Po stopách vzniku podnikatelského ducha

Centrum kariéry a rozvoje VŠO pro Tebe připravilo přednášku "Po stopách vzniku podnikatelského ducha", v rámci které se dozvíš bližší informace o podnikání a startupech nejen v České republice, ale i například v Izraeli. Přednášku povede Ing. Evgeny Dolgunow, zakladatel Prague Startup Lab, odborník hodnotitelské komise v Czech Invest a konzultant v Impact Hubu.

Kdy: 3. 5. 2017 od 16:00

Kde: místnost S4

Přihlásit se je možné do 2. 5. 2017, 16:00.

 

Přednáška Working holiday v Kanadě, Work & Travel v USA

Centrum kariéry a rozvoje VŠO pro Tebe připravilo přednášku, v rámci které se dozvíš bližší informace ohledně možnosti práce v USA a v Kanadě. Několik našich studentů a absolventů se těchto programů již zúčastnilo a v rámci přednášky se s Tebou podělí nejen o své zkušenosti, ale i o informace ohledně přihlášek, podmínek účasti v programu, či průběhu pohovoru. 
Kdy: 26. 4. 2017 od 16:00

Kde: místnost S4

 

Seminář Jak se postavit čelem ke své kariérní cestě

Centrum kariéry a rozvoje VŠO pro Tebe připravilo seminář Jak se postavit čelem ke své kariérní cestě, tak abyste si v prvních krocích hned nenabili nos. Seminář povede Ing. Marcela Bělovská, Operations a Business Development Manager ze společnosti OK-Tours. Přijď se dozvědět více o Tvé kariérní cestě.
Kdy: 12. 4. 2017 od 17:00

Kde: místnost S4

 

Seminář Podnikání a kariérní uplatnění v hotelnictví

Přednášku povede Ing. Petra Horáková, Deputy Managing Director zámeckého hotelu Chateau Mcely. Chateau Mcely je pětihvězdičkový zámecký hotel, který nabízí luxusní využití, jako jsou spa pobyty, romantické víkendy a nezapomenutelné svatby.
Přijď se dozvědět více o možnostech kariérního uplatnění v hotelnictví. 
Kdy: 29. 3. 2017 od 14:00

Kde: místnost S4

 

Seminář Pracovní pozice v Řecku

Jako student VŠO máš jedinečnou možnost se zúčastnit přednášky od společnosti Job Trust (http://jobtrust.gr/). Během semináře vedeného v anglickém jazyce bude představena společnost, přihlašovací proces a volné pracovní pozice. Následně se zájemci budou probíhat pohovory.
Využijt možnosti získat praxi v zahraničí a tím cenné zkušenosti pro Tvou budoucí kariéru.
Kdy: 27. 3. 2017 od 11:30

Kde: místnost S4


Seminář Kariérní uplatnění ve společnosti BlueLink

Společnost BlueLink je dceřinou společností Air France a nabízí předletovou i poodletovou péči nejen pro Air France, ale i pro jiné letecké společnosti. Seminář povede Veronika Vrublová, HR Coordinator společnosti BlueLink. Přijď se dozvědět více o možnostech kariérního uplatnění v letectví. 
Kdy: 22. 3. 2017 od 14:00

Kde: místnost S4


Seminář Kariérní uplatnění ve společnosti Air Dispatch

Centrum kariéry a rozvoje pro Tebe připravilo seminář Kariérní uplatnění ve společnosti Air Dispatch. 
Air Dispatch CLC je dceřiná společnost skupiny Dnata spadající do Group Emirates a zabývá se vyvažováním letadel po celém světě. Jejich finálním produktem je Loadsheet, který zabezpečují pro celosvětové letecké společnosti jako např. SAS, Finnair, Quantas, Qatar, Cathay Pacific a další.
Přijď se dozvědět více o společnosti a možnostech kariérního uplatnění. Na Tvoje otázky bude odpovídat HR Managerka této společnosti Dana Hricišin. 
Kdy: 1. 3. 2017 od 16:00

Kde: místnost S4

 

Workshop Kariérní uplatnění na Ministerstvu vnitra ČR

Centrum kariéry a rozvoje pro Tebe připravilo workshop Kariérní uplatnění na Ministerstvu vnitra ČR. Během workshopu se dozvíš podrobnosti o právě obsazovaných pracovních pozicích v projektovém týmu Ministerstva vnitra ČR. 
Kdy: 22. 2. 2017 od 16:00

Kde: místnost S4

 

Seminář stáže a pobyty v zahraničí

Při výběru nových zaměstnanců zaměstnavatelé v současné době stále více vyžadují praxi a dobrou znalost anglického jazyka. Centrum kariéry a rozvoje VŠO proto pro Tebe připravilo přednášku,kde se dozvíš více informací o programu Intership/Trainee, Work & Travel a Summer Camp v USA. 
Kdy: 22. 2. 2017 od 14:00

Kde: místnost S4

picture

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠI BUDOUCÍ KARIÉRU

Rozvíjejte se a poznejte nové přátele na celý život

NAJDĚTE UPLATNĚNÍ V OBORU TĚCH NEJLEPŠÍCH

Získejte zkušenosti ze zahraničních univerzit a pracujte po celém světě

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
 • absolvent

  Adam KlavíkTourism Management

  Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

 • absolvent

  Jan Šrámek

  Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

 • absolvent

  Petra Benešová

  VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

 • absolvent

  Jana Valentová

  Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

 • absolvent

  Kristína Jíšová

  VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

 • absolvent

  Simona Kremerová

  Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář. Práce Simoně nikdy nevadila, proto když dostala šanci jet do Ameriky jako pomocná síla v kuchyni, neváhala ani okamžik. Nasbírala zkušenosti, našla si nové přátele a z vydělaných peněz procestovala část Spojených států. Otevřely se jí tak dveře k pracovním příležitostem ve Španělsku nebo v Anglii. Dnes pracuje.

 • absolvent

  Jakub Velička

  Teorii letectví studoval v Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.Už jako dítě Jakub snil o tom, že se jednou stane pilotem. Cesta k cíli byla klikatá a musel tomu leccos obětovat. Začal studiem Marketingové komunikace na VŠFS, odkud přešel k Managementu leteckých podniků na VŠO. Aby ušetřil čas a peníze na pilotní výcvik, založil si vlastní firmu. Dnes je svému snu na dosah.